Profil společnosti

https://cz.123rf.com/profile_Serg_v

váš dodavatel vitamínů...

OZ BRÁZDA logo
https://cz.123rf.com/profile_Serg_v

Společnost OZ BRÁZDA s.r.o. se od roku 2006 etabluje na českém trhu v distribuci ovoce a zeleniny. Firma OZ BRÁZDA s.r.o. vznikla rozvojem původní firmy Jaroslav Brázda – ovoce zelenina,  která zahájila svou činnost spočívající  vesměs ve stánkovém prodeji ovoce a zeleniny od roku 1999, počátkem roku 2004 již prováděla většinu z níže uvedených činností. Mezi naše klienty patří velkoobchodní firmy s ovocem a zeleninou, prodejny potravin, výrobny lahůdek, jídelny, školní jídelny, hotely, restaurace a nemocnice. Jsme schopni zabezpečit kompletní sortiment ovoce a zeleniny. Kvalitu distribuovaného zboží přizpůsobíme požadavkům našich zákazníků a garantujeme celoroční dodávky. Manipulaci a skladování nabízeného sortimentu provádíme  ve  skladových prostorách  o  ploše  cca  3300 m2  z  toho  celkem 2000 m2 chlazených na požadované teploty v sedmi stavebně oddělených sekcích – viz. foto níže.

Naší   prioritou   je   dodávka  pouze kvalitního,  vždy čerstvého ovoce, které společnost OZ BRÁZDA s.r.o. nakupuje přímo  od  dodavatelů  ve Španělsku, Holandsku, Německu, Itálii, Francii, Belgii, Africe, Jižní Americe, Polsku a na Kypru. Zeleninu nakupujeme od českých velkopěstitelů, kteří ji pěstují na základě našich požadavků. Solidnost společnosti OZ BRÁZDA s.r.o. dokresluje držení certifikátu HACCP potvrzující nezávadnost nabízeného zboží, jeho skladování, manipulaci a přepravu naší firmou dle norem EU.

Působnost společnosti OZ BRÁZDA s.r.o. se směřuje především na Prahu a její blízké okolí. Distribuci veškerého sortimentu zajišťujeme vlastními rozvozovými vozy s chlazením, i bez chlazení dle venkovní teploty a druhu sortimentu. Disponujeme vlastním vozovým parkem v počtu 70 vozidel.

Vzhledem k širokému spektru tuzemských a zahraničních dodavatelů jsme schopni po celý rok dodávat nejširší sortiment  ovoce  a  zeleniny.  Své zkušenosti v oboru  dokážeme  plně  zužitkovat a reagovat na sezónní změny cen a svým odběratelům tak nabízet zboží v cenově nejpřijatelněji možných relacích.

OZ BRÁZDA s.r.o. ve zkratce

  • Dodávky „na míru šitých“ objednávek ovoce a zeleniny 24 h / 362 dní
  • Specializace na čerstvou, mraženou a loupanou zeleninu
  • Velkoobchodní činnost zahájena rozvojem firmy Jaroslav Brázda založené v roce 1999
  • Vysoká flexibilita v dodávkách zboží zákazníkům
  • Vlastní vozový park v počtu 70 vozidel různých druhů a kategorií
  • Denní rozvoz zboží v průměru 350 zákazníků / den
  • 70 zaměstnanců společnosti
  • Roční obrat společnosti cca 200 mil. Kč